YAZAR

Aşkım Kapışmak

Son Güncelleme 4 hafta önce

Aşkım Kapışmak 1979 yılında İstanbul’da doğdu.Liseyi bitirdikten sonra Aşkım Kapışmak, Marmara Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu’na girdi. Marmara Üniversite’sinde Tekstil Bölümü’nden mezun oldu.Aşkım Kapışmak daha sonra Amerikan Üniversitesi Newport’ta Davranış Bilimleri-Psikoloji lisansını tamamladı.

Yazar ve Davranış Bilimleri Uzmanı Aşkım Kapışmak, Davranış Bilimleri okurken, zihinsel engelli ve kimsesiz çocuklarla gönüllü çalışmaya başladı. Maltepe Cezaevinde çocuk ve gençlere motivasyon günleri düzenlemiştir.

2011 ve 2012 yıllarında Aşkım Kapışmak,  Türkmax’ta ‘’Buyrun Paylaşalım’’ adlı programının sunuculuğunu yaptı. Kendisinin hazırlayıp sunuculuğunu yaptığı ‘’Buyrun Paylaşalım’’ adlı program hafta içi her gün canlı olarak yayınlandı.

Aşkım Kapışmak’ın Gerçek Adı Nedir?

Davranış Bilimleri Uzmanı ve yazar Aşkım Kapışmak’ın gerçek adıdır. Takma bir isim değildir. Yazar isminin anneannesi tarafından verildiğini ve soyadının aslında Kapışmaz olduğunu fakat dedesinden sonra babasının soyadının nüfus memuru tarafından yanlış yazılması sonucu Kapışmaz olan soyadlarının Kapışmak olarak kaldığını belirtmektedir.

2012 yılında İnter Star da Ayşe İle Alişan adlı TV programında iletişim köşesini hazırladıp ve sundu.

2013 yılında Show TV’ de Simge Fıstıkoğlu ile Yeni Bir Gün adlı TV programın iletişim bölümünü hazırladıp ve sundu.

Aşkım Kapışmak, çıkmış olduğu televizyon programlarında ve seminerler de Kadın Erkek İlişkileri üzerine bilgiler de vermektedir.

2013 yılında HSYK Danıştay ve Yargıtay Tetkik Hâkimlerine Aile İçi İlişkiler eğitimleri verdi.

Sadri Alışık Kültür Merkezi’ nde topluluk önünde iletişim ve beden dili eğitimi vermekte olan Aşkım Kapışmak, etkili iletişim, pozitif yaşam, başarı ve hedef üzerine seminerler düzenlemekte ve kitaplar yazmaktadır.

Aşkım Kapışmak Kitapları: Kalbin Anahtarı, Kadınlar Sağdan Erkekler Soldan, Küçük Mutluluklar Kitabı, Terzi, Carpe Diem, Dolce Vita, Beni Benimle Aldatır mısın?, Hangi Anne Babasınız?, Aşkımın Beden Dili, Kalbin Anahtarı 2 Ruhuna Dokun-Aşkım Kapışmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aynı Mesleği Yapan Kişiler

Başa dön tuşu

Adana evden eve taşımacılık İzmir evden eve taşımacılık Bursa evden eve taşımacılık Eskişehir evden eve taşımacılık Alanya evden eve taşımacılık İzmit evden eve taşımacılık Ankara evden eve taşımacılık Konya evden eve taşımacılık Antalya evden eve taşımacılık Bodrum evden eve taşımacılık

izmir escort