OYUNCU

Burak Tozkoparan

Son Güncelleme 2 ay önce

Burak Tozkoparan, fenomen dizilerden birisi olan Paramparça dizisinde Ozan adlı karaktere hayat vermekte olan erkek oyuncudur. Kimdir bu Burak Tozkoparan sorusu yetenekli genç oyuncunun özellikle dizinin son bölümlerinde en ön plana çıkan isimlerden birisi olmasından dolayı sorulmaktadır.

Yakışıklı olmasından dolayı özellikle genç kızların sevgilisi haline gelen oyuncu kaç yaşında ve nereli gibi bilgileri merak ediyorsanız gelin Burak Tozkoparan vikipedi bilgilerine göz atalım. Burak Tozkoparan doğum tarihi 1993’tür. Uzun zamandan beri İstanbul ilinde yaşayan oyuncunun 1.75 boyunda olduğu ve Olcayto Ahmet Tüysüz’ün grubu Pervane’de grubun davulcusu olarak görev yaptığı bilinmektedir.

Küçük yaşlardan beri popüler yaşamda yer almayı ve özellikle oyuncu olmayı arzulayan Burak Tozkoparan, özel bir üniversitede Sinema ve Televizyon bölümünde eğitim almaya devam etmektedir. Paramparça dizisinde Cihan karakterinin biricik oğlu olan Ozan karakterine hayat veren oyuncu müzik ile de iç içedir. Kısa zaman önce düzenlenmiş olan Vodafone liseler arası müzik yarışmasında en iyi enstrüman çalan kişi ödülünü almıştır. Burak Tozkoparan hayranları kendisi hakkındaki bilgiler ile yetinmeyip ünlü oyuncu ile birebir şekilde iletişim içerisinde olmak istiyor.

Sizlerde bu kişilerden birisiyseniz twitter.com/buraktozkoparan bağlantısını kullanarak Twitter üzerinden ulaşabilirsiniz. Kendisinin sosyal paylaşım üzerinde aktif olduğu bilinmektedir. Oyunculuk hayatına Paramparça dizisi ile atılmış olan Burak Tozkoparan hakkında elimizde yer alan bilgiler bu şekilde. Sizlerde genç oyuncu hakkında bildiklerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aynı Mesleği Yapan Kişiler

Başa dön tuşu

Adana evden eve taşımacılık İzmir evden eve taşımacılık Bursa evden eve taşımacılık Eskişehir evden eve taşımacılık Alanya evden eve taşımacılık İzmit evden eve taşımacılık Ankara evden eve taşımacılık Konya evden eve taşımacılık Antalya evden eve taşımacılık Bodrum evden eve taşımacılık

izmir escort