SUNUCU

Zahide Yetiş

Özet
  • Doğum tarihi: 7 Temmuz 1979, Viyana, Avusturya
  • Eşi: Cem Arısoy (e. 2014)
  • Çocukları: Aras Arısoy
  • Boy: 1,71 m
  • Eğitim: Dokuz Eylül Üniversitesi

Son Güncelleme 1 ay önce

“Zahide ile Yetiş Hayata” adlı kadın programının sunucusu Zahide Yetiş 1979 yılında Avusturya’nın başkenti Viyana’da doğmuştur. Anne tarafından Selanikli, baba tarafından Kütahyalı olan Zahide Yetiş 9 Eylül Üniversitesi’nden Satış Yönetimi ve İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. Bu arada sunucunun Zahide ismi, dinin emirlerine sıkı sıkıya uyan, sofu kadın manasına gelir.

Televizyonculuk hayatına TV8 ‘de “Kentlerin Dili” adlı programla başladı. Bu programda Türkiye’yi dolaştı ve 25 farklı kent ile alakalı belgeselini yaptı. Altı sene süresince Türkiye’nin ilk Teknoloji Programı olan ‘İnternet TV’ programını sundu. Aynı zamanda bir gazetede ‘İnternet Dünyası’ adlı bir köşe hazırladı.

Zahide Yetiş, İzmir Fatih Kolejinde Diksiyon Güzel Konuşma ve Artikülasyon öğretmenliği yaptı. TRT’nin İzmir ve Ankara televizyonlarında bir çok program yaptı. “Genç Gözüyle Tartışma” , “İnternet TV”, “Türk Site”, “Gün Başlıyor”, “Şans Karesi” ve “İzlenimler” gibi bu programlarda kadın, eğitim, kültür, eğlence,tartışma ve yarışma temalıydı. Bu programların sunuculuğunu yaptı.

Kanal D’de yayınlanan tam üç sezon “Doktorum” Proğramını Op. Dr. Aytuğ Kolankaya ile beraber sundu. Daha sonra ATV’de “Zahide’yle yetiş hayata” adlı programda sunuculuk yaptı. Zahide Yetiş bir kere evlenip boşandı. Dinle! Hayat Sana Fısıldıyor adlı bir kitabı vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Adana evden eve taşımacılık İzmir evden eve taşımacılık Bursa evden eve taşımacılık Eskişehir evden eve taşımacılık Alanya evden eve taşımacılık İzmit evden eve taşımacılık Ankara evden eve taşımacılık Konya evden eve taşımacılık Antalya evden eve taşımacılık Bodrum evden eve taşımacılık

izmir escort