OYUNCU

Yıldız Çağrı Atiksoy

Son Güncelleme 3 ay önce

Yıldız çağrı atik soy 1 nisan 1986 yılında Türkiye’nin güzel illerinden olan iz mir de dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncumuz aslında bir Karşıyakalıdır. Güzel oyuncumuz üniversite eğitimi olmayan oyuncularımızdan . lise eğitimini tamamladıktan sonra 2 yıl kadar İzmir ege sanat merkezine gidip oyunculuk ve tiyatro dersine katılıp kendini bu konuda geliştirmiştir. oyuncumuz boyu en çok merak edilen sorularınızdandır.

Güzel oyuncu 1.76 boyundadır. Oyunculuk konusunu çok ciddi derecede ilerletip plato filmde sinema eğitimi görmüştür bir dönem. Bu bilgiyi de paylaşmak istiyorum güzel oyuncu 2001 yılında hey girl dergisinde kapak kızı olmuştur. Çok sayıda da yapılan yarışmalarda sürekli yüz güzeli olarak kazanıp büyük başarı sergilemiştir. İlk defa oyunculuk alanında 2004 senesinde oynamaya başlamıştır. Ve büyük buluşma olarak bilinen stv kanalında oynamıştır.

Daha sonrasında 2006 yılında oynadığı filme stv kanalıyla ekrana gelen yağmurdan sonra dizisinde başrolü oynamıştır. 2010 yılında tüm Türkiye’nin nerdeyse ekrana kilitlendiği dizi de rol aldı ve bu rolden sonra ün oranını nerdeyse 2 ye katladı. Güzel oyuncu başarılı performans sergileyerek güzelliğinin dışında performans olarak da etkilemeyi başardı. Bu dizi de toplam olarak tam 3 yıl oynadı.

Bu diziden sonra ise 2014 yılında yedi güzel adam dizisinde oynadı. Ve 2015 yılında da tüm Türkiye’nin gözdesi olan kurtlar vadisi pusu da ekran geldi. Birbirinden güzel film ve dizilerle ekrana gelen güzel oyuncumuz başarıları için eğitim almayı da devam ettirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aynı Mesleği Yapan Kişiler

Başa dön tuşu

Adana evden eve taşımacılık İzmir evden eve taşımacılık Bursa evden eve taşımacılık Eskişehir evden eve taşımacılık Alanya evden eve taşımacılık İzmit evden eve taşımacılık Ankara evden eve taşımacılık Konya evden eve taşımacılık Antalya evden eve taşımacılık Bodrum evden eve taşımacılık

izmir escort