OYUNCU

Wilma Elles

Son Güncelleme 3 ay önce

18 Ekim 1986 tarihinde Almanya’nın Köln şehrinde dünyaya gelen Wilma Elles babasının mesleği dolayısı ile birçok ülke gezmiştir. Tam 6 dil bilen Wilma Elles Kanada, Los 0Angeles, Fransa, New York ve Roma’da bulunmuştur. Tenis, aerobik, sörf, basketbol, bisiklet, paten, jimnastik ve yüzme sporlarını çok seven ve yapan Wilma Elles 10 yaşından itibaren dans ve tiyatro eğitimleri almıştır.

2014 yılında Kerem Göğüş ile evlenen güzel ünlü oyuncu Wilma Elles Milat ve Melodi adında iki çocuk annesidir.

Türkiye’de ilk çalışması 2008 yılı Türk Usulü adlı sinema filmindeki başrolüdür. Türkiye’deki çıkışı ve insanlar tarafından tanınması Kanal D’nin sevilen dizisi Öyle Bir Geçer Zamanki dizisindeki Caroline karakterini oynaması ile olmuştur. Türkiye’ye yerleşerek Türk vatandaşı olan Wilma Elles Avrupa Kalite Ödüllerinde 2011 ve World Consumer Ödülleri’nde 2012 En İyi Kadın Oyuncu ödülü verilmiştir.

2015 sezonunda başlayarak 2016 yılının yeni sezonuna hazırlanan ATV kanalının sevilen dizisi Yeter’de İdil karakterini canlandırmaktadır.  Çanakkale Ruhu adlı filmde de rol almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aynı Mesleği Yapan Kişiler

Başa dön tuşu

Adana evden eve taşımacılık İzmir evden eve taşımacılık Bursa evden eve taşımacılık Eskişehir evden eve taşımacılık Alanya evden eve taşımacılık İzmit evden eve taşımacılık Ankara evden eve taşımacılık Konya evden eve taşımacılık Antalya evden eve taşımacılık Bodrum evden eve taşımacılık

izmir escort