OYUNCU

Şahan Gökbakar

Özet
  • Şahan Gökbakar, Türk komedyen ve oyuncu; Recep İvedik film serisinin yapımcısı, senaristi ve oyuncusu. İlk filmi 2006 yapımı Gen adlı korku filmidir.
  • Doğum tarihi: 22 Ekim 1980, İzmir
  • Boy: 1,84 m
  • Eşi: Selin Ortaçlı (e. 2015)
  • Çocukları: Deniz Efe Gökbakar, Ela Gökbakar
  • Kardeşleri: Togan Gökbakar
  • Eğitim: Bilkent Üniversitesi (1998–2002), ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (1997)

Son Güncelleme 3 ay önce

Şahan Gökbakar Türk komedyen ve tiyatro oyuncusu. Şahan Gökbakar, okul hayatına Ankara’da başladı ve ilk, orta, lise öğrenimini ODTÜ Koleji’nde tamamladı. ODTÜ Koleji’nden 1997-1998 eğitim döneminde Sosyal Bilimler Bölümü’nü bitirdi.

1998 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’ne 350 kişi arasında ilk dörde girerek başladı.

“Zıbın” isminde bir program hazırladı . TRT 1’de Pazar günleri canlı yayınlanan “7. Gün” programında sunuculuk yaptı. Ardından daha önce Kamil Güler’in sunduğu Zoka isimli gizli kamera yarışma programının sunuculuğunu ve oyunculuğunu yapmaya başladı .

Zoka’dan sonra yine TV 8’de Alper Mestçi ile beraber “Dikkat Şahan Çıkabilir” isminde bir antimedya-skeç şov hazırladı.

22.02.2008 tarihinde vizyona giren ve Dikkat Şahan Çıkabilir programındaki tiplemelerden biri olan Recep İvedik filmi Türk sinema tarihinde en fazla izlenen filmlerden biri oldu.

fanatik GS Taraftarıdır. 300 bin euro değerinde, “Belafonte” adında lüks teknesi var. Birbirinden lüks arabaları kadar ilginç güneş gözlükleriyle de gündeme geldi.

Gökbakar, 2010 Dünya Basketbol Şampiyonası final maçını güneş gözlüğüyle izlemesi nedeniyle de çok konuşulmuştu. Evde Play Station oynama zevkini de her fırsatta dile getiren Gökbakar, gitar çalmayı da çok seviyor. Beste yapıp, şiir yazıyor. Terazi Burcu ünlülerindendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aynı Mesleği Yapan Kişiler

Başa dön tuşu

Adana evden eve taşımacılık İzmir evden eve taşımacılık Bursa evden eve taşımacılık Eskişehir evden eve taşımacılık Alanya evden eve taşımacılık İzmit evden eve taşımacılık Ankara evden eve taşımacılık Konya evden eve taşımacılık Antalya evden eve taşımacılık Bodrum evden eve taşımacılık

izmir escort