GAZETECİSUNUCU

Müge Anlı

Müge Anlı kimdir, kaç yaşında

Özet
  • Müge Anlı Yüzbaşıoğlu, sunucu ve gazeteci.
  • Doğum tarihi: 19 Aralık 1973, İstanbul
  • Eşi: Burhan Akdağ (e. 1999–2008)
  • Çocukları: Lidya Müge Akdağ
  • Eğitim: İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi, Kadir Has Üniversitesi

Son Güncelleme 2 hafta önce

Televizyoncu, programcı ve sunucu Müge Anlı 1973 yılında İstanbul’da doğmuştur. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmuştur. Sonrasında Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk üzerine master yaptı. 2008’de gazeteci Burhan Akdağ’dan boşandı. Bu evlilikten bir kız çocuğu vardır.

Müge Anlı, televizyon hayatına Kanal D televizyonunda yayınlanan Magazin programı Dobra Dobra programıyla başlamıştır. Önce Şenay Düdek sonrasında ise Pakize Suda ile programı devam ettirdi.

 

Sonra ATV kanalına geçti ve burada Müge Anlı ile Tatlı Sert programını yapmaya başladı. Bu programda cinayete kurban gitmiş kimselerin cinayetlerini aydınlatmaya ya da kaybolmuş insanları bulmaya çalıştı.

2010 yılında da, Sinan Çetin’in Film gibi programına benzer bir program yaptı. Bu programın adı Müge Anlı ile Mektubunuz Var idi. Bu program çok uzun soluklu olmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aynı Mesleği Yapan Kişiler

Başa dön tuşu

Adana evden eve taşımacılık İzmir evden eve taşımacılık Bursa evden eve taşımacılık Eskişehir evden eve taşımacılık Alanya evden eve taşımacılık İzmit evden eve taşımacılık Ankara evden eve taşımacılık Konya evden eve taşımacılık Antalya evden eve taşımacılık Bodrum evden eve taşımacılık

izmir escort