OYUNCU

Ezgi Şenler

Son Güncelleme 3 ay önce

Genelde izleyicilerin, dizi severlerin 2016 yapımı “Bodrum Masalı” adlı yaz dizisinin Aslısı olarak tanıdığı, beğendiği, takdir ettiği, oyunculuk yolunun daha başında yer alan Ezgi Şenler nasıl biridir, kimdir, nedir, nerelidir, hangi eğitimleri almıştır, kaç yaşındadır?

Aslen Ankaralı olan Ezgi Şenler, 28 Ocak 1993 yılında dünyaya gelmiş, küçük yaştan itibaren dansla içli dışlı olmasından dolayı ailesi tarafından bale kurslarına gönderilmiştir. Lise eğitimini klasik bale bölümünü okuyarak geçirmiş, 18 yaşında Hacettepe Üniversitesi – Ankara Devlet Konservatuvarı Modern Dans bölümünü kazanıp başarıyla mezun olmuştur. Sanatın ayırt etmeksizin her dalı ile ilgilenen Şenler, çoğu tiyatro oyunları olmak üzere çeşitli dans gösterilerinde ve festivallerde sahne almıştır. Diğer oyuncu meslektaşlarının aksine sanatı her dalıyla ilgilenip hakkıyla yaşayarak gerçek bir sanatçı tabirini hak etmektedir.

“Bodrum Masalı” adlı yerli dizi, kendisinin ilk dizi projesi olmasına rağmen oyunculuğu beğenilip kabul görmüş, önümüzdeki süre zarfı içerisinde kendisini çeşitli dizi, film ve tiyatro oyunlarında göreceğimiz gibi dans gösterilerinde de izlemeye devam edeceğimiz olası görünmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aynı Mesleği Yapan Kişiler

Başa dön tuşu

Adana evden eve taşımacılık İzmir evden eve taşımacılık Bursa evden eve taşımacılık Eskişehir evden eve taşımacılık Alanya evden eve taşımacılık İzmit evden eve taşımacılık Ankara evden eve taşımacılık Konya evden eve taşımacılık Antalya evden eve taşımacılık Bodrum evden eve taşımacılık

izmir escort