SUNUCU

Esra Erol

Son Güncelleme 2 ay önce

Esra Erol kimdir, 1982 senesinin Mayıs ayının 12. Günü dünyaya gelmiştir. İstanbul kentinin Eyüp semtinde dünyaya gelen başarılı sunucunun 5 kardeşi vardır. Kardeşlerinin hepsi kızdır. Doğumu İstanbul kentinde olmasına rağmen memleketi Sinop’tur. Babasının işinden dolayı yaşamı boyunca sürekli yaşadığı yeri değişmiştir. Babasının polis olarak çalışmaktadır. Lisesi bitene kadar Kütahya’da yaşayan güzel oyuncu lise bittikten sonra Açıköğretim Fakültesi’nde okumuştur. Öğrenimi bittiğinde mezuniyet belgesini almıştır.

Diksiyon eğitimi almak amacıyla gittiği Maltepe Üniversitesi’nde gayet faydalı eğitimler görmüştür. Bu eğitimini tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Bölümü’nde gayet iyi bir eğitimden daha geçmiştir.

Boyu 1 metre 46 santimdir. Güzel sunucu çok fazla kanalda sunuculuk yapmıştır. Sunuculuğu ile çok uzun süredir adından söz ettirmektedir. İlk adını duyurduğu program Turkuaz isimli bir programdır. Bu programdan sonra evlilik programları sunarak kariyerine devam etmektedir. İlk evlilik programını Flash TV stüdyolarında sunarak evlilik programı sunma kariyerine başlamış oldu. Sunduğu programın ismi Desti İzdivaç olan evlilik program bir süre yayında kaldıktan sonra Star TV ekranlarına taşınmıştır. Desti İzdivaç programına bir süre sonra noktasını koyan güzel sunucu ATV ekranlarına ayak bastı. Şuan da sunmakta olduğu Esra Erol’da Evlen Benimle isimli programı gündüz kuşağında yayınlanmaktadır. Gerçekten çok izlenen ve beğenilen bu programı en çok izlenen programlar ve evlilik programları arasında üst sıralarda kendine bir yer bulmuştur. Programın başlangıcında adaylar geliyor. “Esra Erol kimdir” Ardından adaylara gelen telefonlar sonucu telefon açan kişiler canlı yayına gelerek adaylarla yüz yüze konuşmaları sağlanıyor.

2010 senesinin Temmuz ayının 2. Günü Kürt İdris lakabına sahip olan mafya babasının oğlu Ali Özbir ile birlikte evlenmişlerdir. Evlilikleri canlı yayında geçen mutlu çift, evliliklerinden 1 sene sonra dünyalar güzeli erkek bir çocuk dünyaya getirmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Adana evden eve taşımacılık İzmir evden eve taşımacılık Bursa evden eve taşımacılık Eskişehir evden eve taşımacılık Alanya evden eve taşımacılık İzmit evden eve taşımacılık Ankara evden eve taşımacılık Konya evden eve taşımacılık Antalya evden eve taşımacılık Bodrum evden eve taşımacılık

izmir escort