OYUNCU

Bensu Soral

Bensu Soral Kimdir? Bensu Soral Kaç Yaşında, Boyu

Son Güncelleme 3 ay önce

İçerde dizisi Melek kimdir sorusu ilgili dizide Melek karakterinin ön plana çıkmış olmasından dolayı dizi tutkunları tarafından merak ediliyor. İçerde dizisi Melek karakteri başarılı oyuncu Bensu Soral tarafından canlandırılmaktadır. Genç yaşına rağmen üstün bir başarı göstererek izleyicinin gönlünü kazanmayı başarmış olan Bensu Soral 2 Şubat 1991 tarihinde Bursa ilinde dünyaya geldi. Kendisi ayrıca Hande Soral Hanımefendinin kardeşi olmasıyla da tanınmaktadır.

Çeşitli dizi ve reklam filmlerinde rol almış olan Bensu Soral lise eğitimini Bursa ilinde yer alan İnegöl Anadolu Lisesinde aldı. Daha sonra Marmara Üniversitesinde eğitim almaya başlayan oyuncu Güzel Sanatlar Fakültesi bünyesinde bulunan grafik bölümünde eğitim almıştır. Ablası Hande Soral Hanımefendin oyuncu olduğundan dolayı kardeşi Bensu Soral’ı oyunculuğa teşvik etti ve güzel oyuncu kendisini kanıtlamayı başardı. Seyirci karşısına ilk olarak Yol Ayrımı adlı dizi ile çıkan Bensu Soral günümüzde İçerde dizisinde Melek karakterini canlandırıyor.

Boynu Bükükler dizisinde canlandırmış olduğu Miray karakteri kendisinin popüler bir isim haline gelmesini sağlamıştır. Ayrıca Vicdan, Tatlı Küçük Yalancılar gibi dizilerde de rol almıştır. Max Factor adlı reklam filminde 2016 senesinde rol alan Bensu Soral 42. Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde Pantene yıldızı parlayan kişi olarak seçilmiştir. Oyunculuk alanındaki çizgisini bozmayacak olursa kendisinin uzun yıllar boyunca ekranlarda yer almaya devam edeceğini düşünüyoruz. Güzel olduğu kadar mesleki başarısının da yüksek olması izleyicinin Bensu Soral Hanımefendiyi pür dikkat bir şekilde izlemesini sağlamaktadır.

Bensu Soral Resimleri

Bensu Soral bu günlerde İçerde dizisinde canlandırdığı Melek karakteri ile özdeşleştirilmiş durumda. Dizide yer alan Celal adlı mafya babasının manevi kızı olan Melek acı dolu bir geçmişe sahiptir. Sokaklarda zorlan mendil sattırılan Melek bu dönemde Mert isimli çocuk ile tanışıyor ve aralarında güçlü bir bağ kuruluyor. Mafya babası Celal Mert’i ve Melek’i yanına alarak hayatlarının ciddi anlamda değişmesini sağlıyor. Mert polis Melek ise avukatlık mesleğinde yer almaktadır. Bensu Soral sevgilisi kimdir konusu ile alakalı herhangi bir bilgimiz bulunmamaktadır. İnternet ortamında Bensu Soral Vikipedi bilgileri olarak insanlara sunulan bilgiler bu şekildedir. İlerleyen günlerde Bensu Soral magazin dünyasında yer aldıkça sizlere kendisi hakkında en güncel bilgiler aktarılmaya devam edilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aynı Mesleği Yapan Kişiler

Başa dön tuşu

Adana evden eve taşımacılık İzmir evden eve taşımacılık Bursa evden eve taşımacılık Eskişehir evden eve taşımacılık Alanya evden eve taşımacılık İzmit evden eve taşımacılık Ankara evden eve taşımacılık Konya evden eve taşımacılık Antalya evden eve taşımacılık Bodrum evden eve taşımacılık

izmir escort