KİŞİLER

Aslıhan Doğan

Aslıhan Doğan Turan Kimdir? Arda Turan'ın Eşi

Özet
  • Doğum tarihi: 4 Aralık 1985
  • Boy: 1,6 m
  • Eş: Arda Turan (e. 2018)
  • Ebeveynler: Sabri Doğan, Güler Doğan
  • Çocuklar: Hamza Arda Turan

Son Güncelleme 3 hafta önce

Aslıhan Doğan, ünlü futbolcumuz Arda Turan’ın eşi olarak karşımıza çıkmaktadır. 2014 yılından beri Arda Turan’la birlikte olan genç ve güzel isim Aslıhan Doğan hakkında pek çok bilgi ortaya atılmaktadır. Aslıhan Doğan kaç yaşında diye araştırıldığında kendisinin 4 Aralık 1985 doğumludur.

Ortaya atılan iddialardan birisi ise, Arda Turan ve Aslıhan Doğan’ın aslında çok uzun zamandır normal arkadaşlık ilişkilerinin olduğu, daha sonrasında bu arkadaşlık ilişkilerinin bir anda aşka dönüştüğü yönündedir. Konu hakkında hem Demet Akbağ, hem de Mert Vidinli ayrı ayrı açıklamalarda bulunmuşlardır.

Demet Akbağ’ın Arda Turan’ın ailesiyle ve Arda Turan’ın kendisiyle olan, senelerdir süren yakın dostluğuna istinaden konu hakkında söz sahibi sayılması neticesinde Aslıhan Doğan’la yakın zamanda tanıştıklarını, kendisini çok güzel bir hanımefendi olarak gördüğünü, şimdilik düğün düşünmediklerini ama ilerleyen dönemlerde Arda Turan ve Aslıhan Doğan çiftinin evlilik haberlerini alınca çok sevineceğini söylemiştir. Ayrıca ikilinin şuanda taze ilişkilerinin tadını çıkardıklarını, aradaki aşklarının karşılıklı sevgi ve saygıyla devam ettiğini; evlilik kararının ikisinin de ortak olarak uygun gördükleri bir zaman olması gerektiğini belirtmiştir.

Bunun dışında aynı şekilde konu hakkında görüş belirten Mert Vidinli de ikilinin çok uzun süreden beri arkadaş olduklarını, bu ilişkinin 10 yıllık bir sürece dayandığını; Aslıhan Doğan’ın ilk olarak Murat Boz’la bir birliktelik yaşadığını, Arda Turan’ın da bu dönemlerde Sinem Kobal’la birlikte olduğunu; en sonunda kaderin aralarından su sızmayan ikilinin arkadaşlık sevgilerini aşk duygusuna dönüştürdüğünü dile getirmiştir.
Aslıhan Doğan’ın Arda Turan’la güzel bir şekilde devam eden ilişkisinde, hem Aslıhan Doğan’ın hem de Arda Turan’ın kişisel Instagram hesaplarından yaptıkları fotoğraf paylaşımlarında çiftin ailelerinin de tanıştığı, Arda Turan’ın annesinin ve Aslıhan Doğan’ın Arda Turan’ın evinde samimi pozlar verdikleri görülmüştür. Hatta Arda Turan’ın FC Barcelona takımına transfer olmasından itibaren Aslıhan Doğan’ın sık sık Arda Turan’ı görmeye gittiği, hatta ve hatta ordan kendisine bir ev de tuttuğu söylentiler arasındadır.

Aslıhan Doğan kimin kızı diye araştırıldığında ise karşımıza Sabri Doğan ismi çıkmaktadır. Yakın tarihte ünlü bir iş adamı olan Sabri Doğan, kendi üzerine olan çok yüklü miktarlardaki vergi borçlarına ve yasak olmasına rağmen yurt dışına çıkmaya çalışmasına istinaden havaalanından alınıp hakim karşısına götürülmüş ve sonuç olarak cezaevine gönderilmiştir. Kendisinin başına bu olay gelmeden önce daha talihsiz bir olay yaşadığı, bu tip borçları yüzünden ağır bir buhrana girerek kendisini Dedeman Otel’in 11. katından aşağıya bıraktığı ve tentelere çarparak mucizevi şekilde hayatta kaldığı öğrenilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aynı Mesleği Yapan Kişiler

Başa dön tuşu

Adana evden eve taşımacılık İzmir evden eve taşımacılık Bursa evden eve taşımacılık Eskişehir evden eve taşımacılık Alanya evden eve taşımacılık İzmit evden eve taşımacılık Ankara evden eve taşımacılık Konya evden eve taşımacılık Antalya evden eve taşımacılık Bodrum evden eve taşımacılık

izmir escort